BandBank

BAND SOM KAN BOOKES TIL OPPDRAG:

2nd Power Unit: Kontakt Rolf Veland, e-mail: rolferikveland@mac.com

Wild Horses: Kontakt Osmund Kringstad, e-mail: okringstad49@gmail.com

Heart Beats: Kontakt Arne Herstad e-mail: arne.herstad@bkkfiber.no

Human Beings: Kontakt Rune Salomonsen, e-mail: rune.salomonsen@gmail.com

UB60: Kontakt Øyvind Samuelsen, e-mail: oyvind.samuelsen@bergenstorkjokken.no

Page One: Kontakt Terje Steen, e-mail: terje.steen@bkkfiber.no

Shadcasters: Kontakt Terje Matre, e-mail: terma@online.no

Dr.Wiesner: Kontakt Dag Utle, e-mail: davem-ut@online.no

Geri & the Atrics: Kontakt Arne Simonsen, e-mail: arnesim54@online.no

Lubeck: Kontakt Lars Fauske, e-mail: lars.johan.fauske@gmail.com

Mersey Team: Kontakt Jan Berg, e-mail: jan.berg@norwegianelectric.com

Echoes: Kontakt Lennart Takvam, e-mail: inger.aksnes@gmail.com 

Diamonds: Kontakt Tore P. Olsen, e-mail: tools@os.online.no

Cavemen: Kontakt Jan R. Bjørke, e-mail: jr@bjorke.com

Nye Gruppesax: Kontakt Reidar Sakseide, e-mail: reidar.sakseide@ba.no

Forever Young Ones: Kontakt Kjell Birkeland e-mail : kjell.birkeland@online.no                          

Bompengeringen: Kontakt Alf E. Lambrechts, e-mail: alf@instrumentservices.no

Klubbkvelder på Nøsteboden våren 2018

--------

10. januar

KATSH og Lots of Cash

-------

7. februar

UB60 og Blue Experience

-------

7. mars

Geri & The Atrics & Sverre Faaberg & The Forever Young Ones

-------

4. april

Mersey Team og Page One

-------

2. mai

Surprise og Wild Horses

-------

6. juni

Yellow Tambourine og Shadcasters